© All Rights Reserved.

Oferta 2024

Cześć, cieszę się, że tu jesteście!

Zanim przejdziecie do oferty kilka słów o tym jak pracuję. Do fotografowania przygotowań, ślubu i wesela podchodzę reportersko – łapiąc najciekawsze momenty z tego wyjątkowego dla Was dnia. Nie ustawiam, nie reżyseruję wydarzeń bardziej zależy mi na tym żeby oddać jak najlepiej atmosferę tego dnia. Możecie usłyszeć ode mnie coś w stylu: „może ubierzecie się trochę bliżej okna bo mam lepsze światło?” ale na pewno nie powiem Wam „A teraz dajcie sobie buziaka” ;P a zamiast „uśmiechnijcie się” szybciej powiem jakiegoś nieśmiesznego suchara żeby trochę rozluźnić atmosferę, ale tylko jeśli wyczuję, że tego potrzebujecie, bo jeśli ten dzień jest dla Was poważny, spokojny, nostalgiczny to też będę chciała oddać taki klimat na zdjęciach i nie będę heheszkować, tylko przez obserwację spróbuję złapać najlepsze momenty i oddać tę atmosferę.

To że ślub jest dla mnie głównie reportażem nie oznacza, że nie ma w nim miejsca na pozowane zdjęcia. Wręcz przeciwnie, zawsze namawiam do choć kilku takich zdjęć. Jeśli tylko będziecie mieli ochotę wyskoczymy na krótką sesję i wtedy już więcej sugeruję jak się ustawić, ale też nie robię tego na sztywno tylko podpowiadam bo wiem co dobrze wygląda, ale zawsze to musi wyjść z Was, żeby było Wasze.

Zdjęcia grupowe, zdjęcia pozowane z rodziną – sama tego nie inicjuję, bo nie każdy się czuje w tym dobrze, ale jeśli będziecie chcieli mieć taką pamiątkę dajcie znać i działamy. Staram się żeby było to możliwie bezbolesne i sprawnie przeprowadzone. Szczególną uwagę zawsze poświęcam babciom i dziadkom – moi niestety odeszli za szybko, ale jeśli macie to szczęście, że ich macie to wykonanie takiego zdjęcia pozowanego z babcią jest dla mnie zawsze bardzo ważne – dla babci też, tak mniemam.

Sprzęt
Jak tylko zaczęłam robić zdjęcia czułam, że to od fotografa zależy najwięcej a nie od sprzętu. Dalej tak myślę, ale czując olbrzymią odpowiedzialność jaka jest mi powierzana – utrwalenia chwil, których nie da się powtórzyć – zainwestowałam w wysokiej jakości sprzęt. Poza tym, że dobrze mi leży w rękach, świetnie się znamy i bardzo lubimy 🙂 to umożliwia zapisanie zdjęć jednocześnie na dwóch kartach pamięci (ochrona przed utratą materiału z powodu zepsucia karty). Dodatkowo mam w torbie (lub na drugim ramieniu) drugi aparat z innym obiektywem, co daje więcej możliwości na bardziej zróżnicowane kadry jak i zabezpieczenie gdyby ten pierwszy aparat czy obiektyw odmówił posłuszeństwa. Ponadto po powrocie do domu od razu zgrywam zdjęcia do chmury i robię jeszcze dwie kopie zapasowe na dyskach zewnętrznych. Mając te wszystkie możliwości zabezpieczenia Waszych zdjęć i z nich korzystając jestem spokojna i Wy też możecie 🙂

Ok, przejdźmy do oferty. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, śmiało pytajcie.

Organizujecie kameralne przyjęcie albo nie zależy Wam na zdjęciach z oczepin – rozważ wybór krótszego reportażu.

Krótszy reportaż ślubny – 2700 zł

 • Jestem do dyspozycji Pary Młodej do godz. 21:00 (max.7h)
 • Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu ok. 20-30 min.
 • Gwarantowane minimum 250 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, przekazane w formie elektronicznej (pendrive)
 • Galeria online dla Gości, chroniona hasłem (na życzenie)
 • Termin realizacji: do 40 dni od dnia reportażu

Pełny reportaż ślubny – 3400 zł

 • Jestem do dyspozycji Pary Młodej do godz. 1:00 w nocy (max.12h)
 • Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu ok. 20-30 min.
 • Gwarantowane minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, przekazane w formie elektronicznej (pendrive)
 • Galeria online dla Gości, chroniona hasłem (na życzenie)
 • Termin realizacji: do 40 dni od dnia reportażu

Ceny dotyczą ślubu, wesela, sesji organizowanych w odległości do 30 km od Olsztyna,
dodatkowa opłata za dojazd w inne miejsca do ustalenia. 

Plenerowa sesja ślubna – 600 zł / Sesja narzeczeńska – 350 zł   

Sesja plenerowa odbywa się innego dnia niż ślub. Preferuję naturalny klimat sesji na łonie przyrody,
ale jestem też otwarta na Wasze propozycje, chętnie wybiorę się z Wami w miejsce,
które szczególnie dobrze Wam się kojarzy, z którym jesteście związani.

W cenie sesji otrzymacie gwarantowane 30 wybranych ujęć w formie odbitek formatu 15×23 cm
oraz wersję elektroniczną tych samych zdjęć. Sesja trwa ok. 1 godziny.

Albumy, Odbitki

 • Fotoalbum PRO format 25x25cm, 30 stron – 600 zł
  każde dodatkowe 2 strony – 20 zł
 • Fotoalbum PRO format 30x30cm, 30 stron – 700 zł
  każde dodatkowe 2 strony – 30 zł
 • 3 x Fotoalbum PRO format 30x30cm (3 identyczne albumy) – 1600 zł
  każde dodatkowe 2 strony – 45 zł
 • Odbitki w pudełku – 100 zdjęć formatu 15×23 cm w eleganckim pudełku – 250 zł

  Odbitki: 
 • 10×15 cm – 1,5 zł/szt.
 • 15×23 cm – 2,5 zł/szt.
 • 20×30 cm – 15 zł/szt.
 • 30×45 cm – 40 zł/szt.

Fotoalbumy PRO to przepiękna i trwała pamiątka. Produkowane są w Polsce i mają wysoką jakość wykonania. Zdjęcia naświetlone są na grubych kartach, rozkładanych na płasko, do wyboru kilka kolorów i gatunków okładek, oprawa lniana, zamszowa lub z ekoskóry. Okładka może pozostać czysta, może też być na niej wykonany grawer z datą, Waszymi imionami lub innym napisem.

Album projektuję sama, a następnie wysyłam projekt do potwierdzenia/ewentualnych korekt lub sami wybieracie zdjęcia, które ja potem układam w spójną całość. Najważniejsze, żebyście byli w pełni zadowoleni z tej pamiątki. Aby album był przejrzysty, na 30 stronach albumu mieści się ok 70 zdjęć.

Odbitki zamawiam na papierze Fuji Silk w profesjonalnym laboratorium, dzięki czemu ich jakość i odwzorowanie kolorów są na najwyższym poziomie. Mogą być z białą ramką lub bez.

Zapraszam,
Katarzyna Zaleska

tel. 609 992 102